Müşterilerimize www.grano.com.tr adlı internet sitemiz üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında; tarafımıza iletilmiş olan bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlara yönelik olarak işbu Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Müşterilerimize www.grano.com.tr adlı internet sitemiz üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler ve bu hizmetlere ilişkin alınan bilgilerin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre “Emek Mahallesi 3. Sok. No:5/A Çankaya ANKARA” adresinde kayıtlı “Grano Gıda Sanayi Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi” unvanlı firmamıza ve/veya İlgili Kart Kuruluşlarına  aittir.

Müşterilerimizin www.grano.com.tr adlı internet sitemiz üzerinden tarafımıza iletmiş olduğu bilgilere ilişkin olarak firmamız bahse konu bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Bu kapsamda;

  • Müşterilerimizin sitemize üyelik, bilgi güncelleme, ürün ve/veya hizmet satın alma amaçlı girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Müşterilerimize ait bilgiler ancak yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir.
  • Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak gerçekleştirilir ve kredi kartı şifresi gibi bilgiler firmamız tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimiz tarafından sitemize elektronik ortamda iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmaz.

Müşterilerimiz tarafından alenileştirilen iletişim bilgileri ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün ve hizmetlerin tarafımızca sağlanabilmesi, ürün ve hizmetlere ilişkin bedellerin tahsilatı ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve bilgilendirme uygulamaları için işlenebilmektedir.

Üyelerimiz tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve bilgilendirme uygulamalarına ilişkin tercihlerini üye olurken belirtebilir; üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu tercihini değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile firmamıza danışabilirsiniz.